Eric Noterman nieuwe CEO Haven Oostende

De Raad van Bestuur van Haven Oostende heeft Eric Noterman aangesteld als nieuwe CEO. Met zijn 30 jaar ervaring in logistiek en havenwerking en het professionaliseren van organisaties gelooft het bestuur dat hij de activiteiten van Haven Oostende en zijn team verder richting kan geven en verder ontwikkelen. 
Eric Noterman werd in het najaar van 2025 aangesteld als CEO ad interim. De voorbije maanden schreef hij een strategisch plan uit dat hij nu ook zelf kan concretiseren en implementeren. 

Over Eric Noterman

Eric Noterman is 59 jaar en afkomstig uit Reet. Hij startte zijn loopbaan op de Lange Vaart en maakte al snel de overstap naar de maritieme sector. Hij werkte op verschillende niveaus bij onder meer Katoen Natie, DP World en Van Moer Groep en is zeer vertrouwd met de werking van de Belgische havens.
Sinds 2006 bekleedde hij CEO-functies in diverse maritieme en logistieke bedrijven, waar hij bekendstaat om zijn mensgerichte én resultaatgerichte aanpak. In het najaar van 2025 werd hij aangesteld als CEO ad interim van Haven Oostende.

Share